NederlandWereldwijd

Heb ik een visum nodig voor een cruise door de Caribische Koninkrijksdelen?

In de meeste gevallen heeft u geen visum nodig als u met een cruiseschip door de Caribische Koninkrijksdelen reist. Lees of u in uw situatie een visum nodig heeft.

Geen visum nodig

Of u als passagier op een cruiseschip een visum nodig heeft voor de Caribische Koninkrijksdelen, hangt af van het land en de duur van uw tussenstop.

Caribisch KoninkrijksdeelDuur tussenstop
ArubaGeen visum nodig bij een tussenstop van maximaal 24 uur.
Curaçao, Sint Maarten, Bonaire, Saba en Sint EustatiusGeen visum nodig bij een tussenstop van maximaal 48 uur.
Let op: Heeft u geen visum nodig? Dan moet u aan een aantal andere regels voldoen. Bekijk de voorwaarden om zonder visum naar de Caribische Koninkrijksdelen te reizen.

Mogelijk een visum nodig

Duurt uw tussenstop langer? Dan heeft u mogelijk een Caribisch visum kort verblijf nodig. Dit hangt onder andere af van uw nationaliteit.

Check of u een visum nodig heeft

Contact

Heeft u nog vragen?
Neem contact op met de lokale autoriteiten in de Caribische Koninkrijksdelen