Nederland Wereldwijd

Consulaire tarieven in het Verenigd Koninkrijk

Op de tarieflijst vindt u de prijzen van consulaire diensten. Bijvoorbeeld een paspoort, ID-kaart of een consulaire verklaring.

  • U kunt betalen met een debit of credit card (Visa of Master Card).
  • American Express wordt niet geaccepteerd.
  • Ook worden postwissels en cheques aan de balie niet geaccepteerd.

Tarieven vanaf 1 november 2022

Paspoort en identiteitskaartEURGBP
Paspoort meerderjarige144,60125,50
Paspoort minderjarige126,10109,50
Zakenpaspoort144,60125,50
Zakenpaspoort minderjarige126,10109,50
ID-kaart meerderjarige143,45124,50
ID-kaart minderjarige110,1595,50
Laissez-passer of noodpaspoort51,5544,50
Laissez-passer voor stoffelijk overschot60,0052,00

Toeslag aanvraag paspoort of ID-kaart op andere locatie*

23,0020,00

* Aanvraag op locatie waar normaal gesproken geen paspoort of ID-kaart aangevraagd kan worden. De toeslag geldt voor alle aanvragers.

Nederlandse nationaliteit krijgenEURGBP
Optieprocedure: enkelvoudig200,00173,50
Optieprocedure: gemeenschappelijk342,00297,00
Naturalisatie: enkelvoudig, standaard945,00821,50
Naturalisatie: meenaturaliserende minderjarige139,00120,50
Inburgeringsexamen (voor naturalisatie)350,00304,00

Consulaire documentenEURGBP
Consulaire verklaringen30,0026,00
Verklaring 'afschrift/kopie is conform origineel'26,2522,50

LegalisatiesEURGBP
Legalisatie handtekening Nederlander26,2522,50

VisaEURGBP
Schengenvisum kinderen tot 6 jaarGratisGratis
Schengenvisum kinderen 6 t/m 11 jaar40,0034,50
Schengenvisum normaal tarief80,0069,50
Schengenvisum laag tarief**35,0030,00
Caribisch visum80,0069,50
Caribisch visum kinderen 6 t/m 11 jaar40,0034,50
MVV (machtiging voorlopig verblijf) diverse tarieven, afhankelijk van verblijfsdoel----
** visumfacilitatie voor burgers van Armenië, Azerbeidzjan, Belarus (Wit-Rusland) en Kaapverdië

U kunt geen rechten ontlenen aan de hier genoemde bedragen. De bedragen kunnen op elk moment wijzigen.