Nederland Wereldwijd

Consulaire tarieven in Canada

Op de tarieflijst vindt u de prijzen van consulaire diensten. Bijvoorbeeld een paspoort, identiteits (ID-) kaart of een consulaire verklaring. In persoon kunt u alleen betalen met kredietkaart, bij voorkeur MasterCard/Visa (Amex wordt niet geaccepteerd), of met een PIN/betaalpas. Het is mogelijk dat bij betaling met een creditcard of betaalpas uw bank extra kosten in rekening brengt.

Consulaire tarieven vanaf 1 december 2022

Paspoort en identiteitskaartEURCAD
Paspoort meerderjarige144,60201,00
Paspoort minderjarige126,10175,00
Zakenpaspoort144,60201,00
Zakenpaspoort minderjarige126,10175,00
ID-kaart meerderjarige143,45199,00
ID-kaart minderjarige110,15153,00
Nooddocument of laissez-passer51,5571,00
Toeslag aanvraag paspoort of ID-kaart op andere locatie*23,0032,00
* Aanvraag op locatie waar normaal gesproken geen paspoort of ID-kaart aangevraagd kan worden. De toeslag geldt voor alle aanvragers.

VisaEURCAD
Schengenvisum normaal tarief80,00111,00
Schengenvisum kinderen tot 6 jaarGratisGratis
Schengenvisum kinderen 6 - 11 jaar40,0055,00
Schengenvisum laag tarief**35,0048,00
Caribisch visum80,00111,00
Caribisch visum kinderen tot 6 jaarGratisGratis
Caribisch visum kinderen (6-11)40,0055,00
MVV (machtiging voorlopig verblijf) diverse tarieven, afhankelijk van verblijfsdoel----
** visumfacilitatie voor burgers van Armenië, Azerbeidzjan, Belarus (Wit-Rusland) en Kaapverdië

Nederlandse nationaliteit krijgenEURCAD
Optieprocedure: enkelvoudig200,00278,00
Optieprocedure: gemeenschappelijk342,00476,00
Optieprocedure: medeopterende minderjarige22,0030,00
Naturalisatie: enkelvoudig, standaard945,001.316,00
Naturalisatie: gemeenschappelijk, standaard1.206,001.679,00
Naturalisatie: enkelvoudig, verlaagd703,00979,00
Naturalisatie: meenaturaliserende minderjarige965,001.344,00
Naturalisatie: meenaturaliserende minderjarige139,00193,00
Inburgeringsexamen (voor naturalisatie)350,00487,00

Consulaire documentenEURCAD
Consulaire verklaringen30,0041,00
Verklaring 'afschrift/kopie is conform origineel'26,2536,00

LegalisatiesEURCAD
Legalisatie handtekening Nederlander26,2536,00
Legalisatie document26,2536,00
Bemiddeling opvragen document103,00143,00
Bemiddeling opvragen en legaliseren/ apostilleren document131,00182,00

Bij betaling in lokale valuta geldt de actuele dagkoers.