Economische zaken

De afdeling economische zaken behartigt de Nederlandse economische belangen in de relatie met Singapore en bevordert de aanwezigheid van het Nederlandse bedrijfsleven op de Singaporese markt. Zie ook de website www.investinholland.com

Contacten

E-mail: sin-ez@minbuza.nl

Hajo Provó Kluit, hoofd economische afdeling en ambassaderaad
Tel: +65 6739 1115
E-mail: hajo.provo-kluit@minbuza.nl

Sophie Willems, First Secretary, Economic Affairs
Tel: +65 6739 1138
E-mail: sophie.willems@minbuza.nl

Liz Ng, senior handelsmedewerker
Tel: +65 6739 1113
E-mail: liz.ng@minbuza.nl

Gabby van Herpt, Regional Startup Liaison
Tel: +65 6739 1126
E-mail: gabby-van.herpt@minbuza.nl

Sabine Poelmann, adviseur landbouw
Tel: +65 9752 6541
E-mail: sabine.poelmann@minbuza.nl

Innovatie Attaché Netwerk

Astrid Seegers, Innovatie Adviseur
Tel: +65 6739 1111
E-mail: astrid.seegers@minbuza.nl

Netherlands Foreign Investment Agency

Adeline Tan, Country Manager – Singapore, Australia Netherlands Foreign Investment Agency
Tel: +65 6739 1137
E-mail: tan@nfia-singapore.com