Ambassadestaf

Op deze pagina vindt u de personeelsleden van de verschillende clusters op de Nederlandse ambassade in Tel Aviv.

Algemene leiding

Ambassadeur

Dhr. Hans Docter

Plaatsvervangend Chef de Poste

Dhr. Mauritz Verheijden 

Persoonlijk Assistent Chef de Poste

Mw. Martine Mobers

Politiek

Ambassaderaad en Hoofd Politiek Cluster

Dhr. Mauritz Verheijden

Eerste Ambassadesecretaris

Dhr. Willem Molenaar

Tweede Ambassadesecretaris

Dhr. Wouter van de Staaij

Medewerker Politiek Cluster

Mw. Roos Frederikse

Secretaresse Politiek Cluster

Mw. Pnina Biton-Soetendorp

Stagiair Politiek Cluster

Dhr. Luc Haverkamp


Pers, Publieksdiplomatie en Cultuur

Hoofd Pers, Publieksdiplomatie en Cultuur

Dhr. Wouter van de Staaij

Medewerker Pers, Publieksdiplomatie en Cultuur

Mw. Gili Gurel

Stagiair Pers, Publieksdiplomatie en Cultuur

Mw. Charlotte van der Zwan


Handel, Investeringen en Innovatie

Hoofd Economisch Cluster

Dhr. Marco Braeken

Innovatie Attaché Mw. Racheli Kreisberg

Director NFIA

Dhr. Tom Vos

Project Manager NFIA Mw. Monique Foudraine

Medewerker Handel en Economie

Dhr. Jan Franke

Medewerker Publieksdiplomatie en Communicatie

Mw. Gili Gurel

Secretaresse Economisch Cluster

Mw. Pnina Biton-Soetendorp

Stagiair Economisch Cluster Mw. Charlotte van der Zwan


Defensie

Defensie Attaché

Luitenant Kolonel Chris Brouns

Assistent Defensie Attaché

Mw. Jolique Jacobs

Stagiair Defensie

Dhr. Luc Haverkamp


Consulaire en Algemene Zaken

Tweede Ambassadesecretaris / Hoofd Algemene en Consulaire Zaken

Dhr. Willem Gommers

Plv. Hoofd Algemene en Consulaire Zaken

Mw. Katja Shkury-Zweers

Medewerker Consulaire Zaken

Mw. Astrid Rotholz-van Beek

Medewerker Algemene Zaken

Mw. Carola Mentink

Medewerker Consulaire Zaken & Administratieve Zaken Mw. Sarah Navon-Hage
Medewerker Consulaire Zaken & Administratieve Zaken Dhr. Ido Nidam
Receptioniste & Telefoniste Mw. Simone Post


Afdeling Verzetsdeelnemers en Oorlogsgetroffenen

Hoofd

Dhr. Willem Gommers

Dossierbehandelaar

Dhr. John Groenendijk  

Dossierbehandelaar

Mw. Thirza Yunger-Cohen


Landbouw

Landbouwraad

Dhr. J.H. Satter

Dossierbehandelaar

Dhr. Jan Franke


Chauffeurs

Chauffeur Ambassadeur

Dhr. Naftaly Godschalk (Godesh Tal'or)

Chauffeur Algemene Zaken

Dhr. Johan Bouma