Medewerkers

Ambassade Brussel

Caspar Veldkamp

Tijdelijk Zaakgelastigde

Meline Arakelian

Plaatsvervangend Chef de Poste en Hoofd Economisch Cluster

ECONOMISCH CLUSTER

TEL: +32 (0)2 679 17 26 / bru-ea@minbuza.nl          

Elise Kardol

Elise Kardol

Plaatsvervangend Hoofd Economisch Cluster

Peter Brulmans

Handelsattaché

Ariane Birekeraho

Senior Medewerker Economisch Cluster en Handelsattaché

Joeri Boterman

Wetenschaps- en Innovatiemedewerker

AGRO & FOOD, NATUUR EN VISSERIJ

TEL: +32 (0)2 679 15 50 / bru-lnv@minbuza.nl

Nico van Opstal

Landbouwraad

Caroline Schauvlieger

Landbouwadviseur

Ilse van den Akker

Beleidsondersteuner landbouw

POLITIEK EN PERS

TEL: +32 (0)2 679 17 65 / bru-ppc@minbuza.nl

Janet Takens

Ambassaderaad Justitie en Veiligheid

Tjeerd Koopman

Politieliaison

Karlijn van Bree

Eerste Ambassadesecretaris Politieke Zaken en Pers

Raphaël Lepot

Tweede Ambassadesecretaris Politieke Zaken en Pers

Thomas Delchambre

Beleidsmedewerker Politieke Zaken

DEFENSIE

TEL: +32 (0)2 679 17 65 / bru-ppc@minbuza.nl

Patrick Bekken

Defensie Attaché

PUBLIEKSDIPLOMATIE, CULTUUR EN ONDERWIJS

TEL: +32 (0)2 679 17 65 / bru-ppc@minbuza.nl

Hanna Oosterbaan

Cultureel Attaché

Mirthe Demaerel

Medewerker Culturele Zaken

INFRASTRUCTUUR EN WATERSTAAT

TEL: +32 (0)2 679 15 42 / bre-ienm@minbuza.nl

Robert-Jan Ruifrok

Transport Attaché

Ivo de Zwaan

Beleidsmedewerker Infrastructuur en Milieu

CONSULAIR

TEL: +31 247 247 247 / Stuur een e-mail via het contactformulier.

Pascal de Veylder

Senior Consulair Medewerker

SECRETARIAAT

Jacqueline van Noordenne

Secretariaat Ambassade

Dieuwertje van Hoeij

Secretariaat Ambassade

Annecor van Duijn

Secretariaat Ambassadeur

Kim Suer

Secretariaat Plaatsvervangend Chef de Poste en Economisch Cluster

Helen Vet-Beltz

Secretariaat Infrastructuur en Waterstaat

Consulaat-Generaal Antwerpen

Bert van der Lingen

Consul-Generaal

Robbin Mulder

Business Developer

Margot Michielsen

Secretariaat Consulaat-Generaal