Medewerkers

Ambassade Brussel

ECONOMISCH CLUSTER

TEL: 02-679.17.26 / bru-ea@minbuza.nl          

Meline Arakelian

Plaatsvervangend Chef de Poste en Hoofd Economisch Cluster

Elise Kardol

Plaatsvervangend Hoofd Economisch Cluster

Peter Brulmans

Handelsattaché

Ariane Birekeraho

Senior Medewerker Economisch Cluster en Handelsattaché

Joeri Boterman

Wetenschaps- en Innovatiemedewerker

Gian Luca Lana

Stagiair Economisch Cluster

AGRO & FOOD, NATUUR EN VISSERIJ

TEL:02- 679.15.50 / bru-lnv@minbuza.nl

Nico van Opstal

Landbouwraad

Caroline Schauvlieger

Landbouwattaché

Ilse van den Akker

Beleidsondersteunend Medewerker LNV

POLITIEK EN PERS

TEL: 02-679.17.65 / bru-ppc@minbuza.nl

Janet Takens

Justitie & Veiligheidsraad

Tjeerd Koopman

Politieliaison

Raphaël Lepot

Tweede Ambassadesecretaris Politieke Zaken en Pers

Thomas Delchambre

Beleidsmedewerker Politieke Zaken

Daphne Molendijk

Stagiair Politiek, Pers en Cultuur

DEFENSIE

TEL: 02-679.17.65 / bru-ppc@minbuza.nl

Patrick Bekken

Defensie Attaché

PUBLIEKSDIPLOMATIE, CULTUUR EN ONDERWIJS

TEL: 02-679.17.65 / bru-ppc@minbuza.nl

Hanna Oosterbaan

Cultureel Attaché

Mirthe Demaerel

Medewerker Culturele Zaken

Sofie Grande y Rodriguez

Stagiair Cultuur en Publieksdiplomatie

INFRASTRUCTUUR EN WATERSTAAT

TEL: 02-679.15.42 / bre-ienm@minbuza.nl

Lotte Lankveld

Transport Attaché

Xander Hoekman

Transport Attaché

Ivo de Zwaan

Beleidsmedewerker Infrastructuur en Milieu

CONSULAIR

TEL: 0031 247 247 247 / Stuur een e-mail via het contactformulier.

Pascal de Veylder

Senior Consulair Medewerker

SECRETARIAAT

Helen Vet-Beltz

Secretariaat Infrastructuur en Waterstaat

Jacqueline van Noordenne

Secretariaat Ambassade

Dieuwertje van Hoeij

Secretariaat Ambassade

Annecor van Duijn

Secretariaat Ambassadeur

Kim Suer

Secretariaat Plaatsvervangend Chef de Poste en Economisch Cluster

Consulaat-Generaal Antwerpen

Robbin Mulder

Business Developer

Yasmina Aâmara

Stagiaire

Margot Michielsen

Secretariaat Consulaat-Generaal