Culturele Agenda

De Culturele Agenda biedt informatie over Nederlandse culturele evenementen die plaatsvinden in België. De informatie wordt regelmatig geactualiseerd op deze website. Indien u graag een activiteit vermeld ziet op deze pagina dan kunt u een e-mail sturen naar bru-ppc@minbuza.nl onder vermelding van culturele agenda. Check voor Vlaams-Nederlandse culturele activiteiten ook de agenda van deBuren (www.deburen.eu).

18-okt-19 19-okt-19 Capella Amsterdam Concertgebouw Brugge
18-okt-19 20-okt-19 Galerie de Kwart Cirkel Galerie de Kwartcirkel Sterrebeek
19-okt-19 19-okt-19 TOEAC Sint-Pietersstoelkerk Moregem
19-okt-19 19-okt-19 D-Fence La Fabrik Herstal, Luik
19-okt-19 19-okt-19 Eddy Hardcore La Fabrik Herstal, Luik
19-okt-19 19-okt-19 Hardbouncer La Fabrik Herstal, Luik
24-okt-19 24-okt-19 Katinka Polderman CC Mechelen Mechelen
25-okt-19 25-okt-19 Hystrologie CC Asse Asse
25-okt-19 25-okt-19 Aukje Koks Cinemaximiliaan Brussel
25-okt-19 25-okt-19 Maria Kley  Cinemaximiliaan Brussel
26-okt-19 26-okt-19 André Hazes Ancienne Belgique Brussels
26-okt-19 27-okt-19 tent Circustheater CC Pelt Pelt
26-okt-19 26-okt-19 Andre Hazes Ancienne Belgique Brussels
26-okt-19 26-okt-19 DJ Adaro Discotheek de Oh! Oostende
26-okt-19 26-okt-19 Brennan Heart Waregem Expo Waregem
26-okt-19 26-okt-19 Brennan Heart CDJ Les Rawiès  Vaux-sur-Serre
26-okt-19 26-okt-19 D-Sturb Discotheek de Oh! Oostende
26-okt-19 26-okt-19 Tom Trago La Cabane Brussel
27-okt-19 27-okt-19 Andre Hazes KFC Mandel United ZVW Izegem
2-nov-19 2-nov-19 Golden Earring Ethias theater Hasselt
2-nov-19 2-nov-19 Nabil Aoulad Ayad Arenberg Antwerpen
3-nov-19 3-nov-19 Percossa Theater De Singel Antwerpen
3-nov-19 3-nov-19 Percossa Theater De Singel Antwerpen
7-nov-19 7-nov-19 Merol Charlatan Gent
7-nov-19 7-nov-19 Toneelgroep Oostpool NTGEnt Rijgen Gent
8-nov-19 8-nov-19 De Staat Trixx Antwerpen
8-nov-19 8-nov-19 Andre Hazes Capitole Gent Gent
8-nov-19 9-nov-19 Doe Maar De Roma Antwerpen
8-nov-19 8-nov-19 Johan Gielen  Futur  Turnhout 
9-nov-19 9-nov-19 Golden Earring Brielpoort Deinze
9-nov-19 9-nov-19 Wëreldbänd CC Asse Asse
9-nov-19 9-nov-19 Chantal Acda Handerlsbeurs Gent
9-nov-19 9-nov-19 Andre Hazes Ethias Arena  Hasselt
9-nov-19 9-nov-19 De Koe & Mugmetgoudentand CC Westrand Dilbeek
10-nov-19 10-nov-19 Andre hazes Kurzaal oostende
14-nov-19 10-nov-19 Spinvis Konfijt Festival Boechout
14-nov-19 10-nov-19 Andre Hazes Casino Kursaal Oostende oostende
14-nov-19 13-nov-19 Fov Lovsky Arenbergschouwburg Antwerpen
14-nov-19 14-nov-19 Percossa Cultuur centrum de Ploter Antwerpen
15-nov-19 14-nov-19 Katinka Polderman Arenbergschouwburg Antwerpen
15-nov-19 14-nov-19 Chantal Acda Stadsschouwburg leuven Leuven
16-nov-19 14-nov-10 Jazz Orchestra Concertgebouw Bozar Brussel
16-nov-19 15-nov-19 Ester de Koning CC Ha Hasselt
17-nov-19 15-nov-19 Spitnoise Highstreet 2.0 Hoogstraten
21-nov-19 16-nov-19 Percossa Cultuur centrum den Blank Antwerpen
22-nov-19 16-nov-19 Chantal Acda CC Hasselt Hasselt
27-nov-19 17-nov-19 Percossa CC Lokeren Lokeren
28-nov-19 21-nov-19 Theater Artemis De Grote Post oostende
28-nov-19 22-nov-19 Merol De Roma Antwerpen
30-nov-19 27-nov-19 Theater Artemis De Studio Antwerpen
30-nov-19 28-nov-19 Theater Artemis De Studio Antwerpen
30-nov-19 28-nov-19 Spinvis ter Dilft Bornem
30-nov-19 30-nov-19 Lil Kleine Sportpaleis Antwerpen
30-nov-19 30-nov-19 Het Nationale Theater CC Ha Hasselt
4-dec-19 30-nov-19 Duncan Laurence Trixx Antwerpen
5-dec-19 30-nov-19 Duncan Laurence Trixx Antwerpen
7-dec-19 30-nov-19 Chantal Acda Spinoy Mechelen
7-dec-19 4-dec-19 Ilse Delange Arenberg Schouwburg Antwerpen
7-dec-19 6-dec-19 Kader Abdolah Passa Porta Brussels
10-dec-19 7-dec-19 Maatschappij Discordia Monty Antwerpen
11-dec-19 7-dec-19 Spinvis CC Malle Malle
12-dec-19 7-dec-19 Andre Hazes Expohallen Kortrijk Kortrijk
13-dec-19 10-dec-19 Suzan en Freek Het Depot Leuven
14-dec-19 11-dec-19 Spinvis CC Beernem Beernem
14-dec-19 12-dec-19 Spinvis De Bogaard Sint-Truiden
14-dec-19 13-dec-19 Spinvis t Getouw Mol
14-dec-19 14-dec-19 Koninklijk Concertgebouw Orkest BOZAR Brussels
15-dec-19 14-dec-19  BLØF  Lotto Arena Antwerp
15-dec-19 14-dec-19 Lil Kleine Sportpaleis Antwerpen
19-dec-19 14-dec-19 Youp van 't hek Arenbergschouwburg Antwerpen
19-dec-19 15-dec-19 Lil Kleine Sportpaleis Antwerpen
20-dec-19 15-dec-19 Lil Kleine The Villa Herent
21-dec-19 19-dec-19 Theater Utrecht KVS Brussels
21-dec-19 19-dec-19 Spinvis Casino Koksijde
22-dec-19 20-dec-19 De Nits De Roma Antwerpen
22-dec-19 21-dec-19 Lil Kleine Sportpaleis Antwerpen
8-jan-20 21-dec-19 Spinvis Rex Essen
11-jan-20 22-dec-19 Lil Kleine Sportpaleis Antwerpen
26-jan-20 22-dec-19 Lil Kleine JDK Expohal Antwerpen
30-jan-20 9-jan-20 Herman van Veen CC Diest Diest
31-jan-20 11-jan-20 Micha Wertheim CC Ha Hasselt
31-jan-20 26-jan-20 Capella Amsterdam Bozar Brussels
1-feb-20 30-jan-20 Bette Westera CC Mechelen Mechelen
1-feb-20 31-jan-20 Claudia de Breij Arenbergschouwburg Antwerpen
4-feb-20 31-jan-20 Brigitte Kraandorp CC Ha Hasselt
13-feb-20 1-feb-20 Brigitte Kraandorp Schouwburg Kortrijk Kortrijk
14-feb-20 1-feb-20 Het Paleis door Bog en T zuidelijk Toneel C-mine cultuurcentrum Gent
14-feb-20 4-feb-20 Brigitte Kraandorp Koninklijk Circus - Cirque Royal Brussels
15-feb-20 13-feb-20 Theo Maassen Arenbergschouwburg Antwerpen
15-feb-20 14-feb-20 Brigitte Kraandorp Stadsschouwburg Antwerpen Antwerpen
17-feb-20 14-feb-20 Theo Maassen Arenbergschouwburg Antwerpen
15-feb-20 15-feb-20 Brigitte Kraandorp Stadsschouwburg Antwerpen Antwerpen
15-feb-20 15-feb-20 Theo Maassen Arenbergschouwburg Antwerpen
17-feb-20 17-feb-20 Theo Maassen Capitole Gent Gent
20-feb-20 20-feb-20 Brigitte Kraandorp Kursaal Oostende Oostende
20-feb-20 20-feb-20 Brigitte Kaandorp Kurzaal oostende
21-feb-20 21-feb-20 Brigitte Kraandorp Cultuurcentrum Maasmechelen Maasmechelen
21-feb-20 21-feb-20 Herman van Veen Kurzaal oostende
22-feb-20 22-feb-20 Brigitte Kraandorp Cultuurcentrum Maasmechelen Heist-op-den-Berg
25-feb-20 25-feb-20 Brigitte Kraandorp Scheldetheater Terneuzen
26-feb-20 26-feb-20 Brigitte Kraandorp 30CC schouwburg Leuven
27-feb-20 27-feb-20 Novastar (Joost Zweegers) C-mine cultuurcentrum Gent
14-mrt-20 14-mrt-20 Peter Kooij Flagey Brussels
2-apr-20 2-apr-20 Theater Zuidpool CC Westrand Dilbeek
3-apr-20 3-apr-20 Capella Amsterdam De Singel Antwerpen
6-apr-20 6-feb-20 Brigitte Kraandorp Capitole Gent Gent
18-apr-20 18-apr-20 Capella Amsterdam De Singel Antwerpen
25-apr-20 25-apr-20 Henny Vrienten, George Kooijmans en Boudewijn de Groot  Kurzaal Oostende
26-apr-20 26-apr-20 Henny Vrienten, George Kooijmans en Boudewijn de Groot  Stadsschouwburg Antwerpen Antwerpen
2-mei-20 2-mei-20 jan Jaap van der Wal Achterolmen Maaseik
3-mei-20 3-mei-20 Rob de Nijs CC Asse Asse
5-mei-20 5-mei-20 jan Jaap van der Wal 30CC  leuven
6-mei-20 6-mei-20 Toneelgroep Maastricht met Wilfried de Jong CC Westrand Dilbeek
7-mei-20 7-mei-20 jan Jaap van der Wal ter Dilft Bornem
8-mei-20 8-mei-20 jan Jaap van der Wal CC maasmechelen Maasmechelen
9-mei-20 9-mei-20 jan Jaap van der Wal Biekorf Roeselare
13-mei-20 13-mei-20 jan Jaap van der Wal gasthuis Aaarschot
14-mei-20 14-mei-20 Jan Jaap van der Wal CCHasselt Hasselt
15-mei-20 15-mei-20 Jan Jaap van der Wal Den Egger Scherpenheuvel-Zichem
16-mei-20 16-mei-20 jan Jaap van der Wal CC St Niklaas St Niklaas
2-jun-20 2-jun-20 Jan Jaap van der Wal CC Mechelen Mechelen
3-jun-20 3-jun-20 Jan Jaap van der Wal CC Mechelen Mechelen
6-jun-20 6-jun-20 Stef Bos De Roma Antwerpen