Culturele Agenda

De Culturele Agenda biedt informatie over Nederlandse culturele evenementen die plaatsvinden in België. De informatie wordt regelmatig geactualiseerd op deze website. Indien u graag een activiteit vermeld ziet op deze pagina dan kunt u een e-mail sturen naar bru-ppc@minbuza.nl onder vermelding van culturele agenda. Check voor Vlaams-Nederlandse culturele activiteiten ook de agenda van deBuren (www.deburen.eu).

26-02-2020 26-02-2020 Brigitte Kraandorp 30CC schouwburg Leuven
27-02-2020 27-02-2020 Novastar (Joost Zweegers) C-mine cultuurcentrum Gent
28-02-2020 28-02-2020 Herman van Veen Kon. Elisabethzaal Antwerpen
28-02-2020 28-02-2020 Frans Bauer Oktoberhallen Wieze
29-02-2020 29-02-2020 Efteling Theater CC De Spil Roeselare
01-03-2020 01-03-2020 Jan Smit  Oktoberhallen Wieze
03-03-2020 03-03-2020 Toneelgroep Maastricht Stadsschouwburg Bruges
04-03-2020 04-03-2020 Dood Paard  Toneelhuis Antwerpen Antwerpen
05-03-2020 05-03-2020 Dood Paard  Toneelhuis Antwerpen Antwerpen
05-03-2020 05-03-2020 Pieter Wispelwey Schouwburg  Kortrijk
06-03-2020 06-03-2020 Dood Paard  Toneelhuis Antwerpen Antwerpen
06-03-2020 06-03-2020 Frank Boeijen  Stadsschouwburg Sint Niklas
06-03-2020 06-03-2020 Jan Smit  Oktoberhallen Wieze
06-03-2020 06-03-2020 Theater Artemis De Studio Antwerp
07-03-2020 07-03-2020 Eefje de Visser 4AD Diksmuide
07-03-2020 07-03-2020 Angerfist Sportpaleis Antwerpen
07-03-2020 07-03-2020 B-Front Sportpaleis Antwerpen
07-03-2020 07-03-2020 Brennan Heart Sportpaleis Antwerpen
07-03-2020 07-03-2020 D-Block & S-TE-FAN Sportpaleis Antwerpen
07-03-2020 07-03-2020 D-Fence Sportpaleis Antwerpen
07-03-2020 07-03-2020 D-Sturb Sportpaleis Antwerpen
07-03-2020 07-03-2020 Demi Kanon Sportpaleis Antwerpen
07-03-2020 07-03-2020 Devin Wild Sportpaleis Antwerpen
07-03-2020 07-03-2020 Dr. Peacock Sportpaleis Antwerpen
07-03-2020 07-03-2020 Hard Driver Sportpaleis Antwerpen
07-03-2020 07-03-2020 Jay Reeve Sportpaleis Antwerpen
07-03-2020 07-03-2020 JNXD Sportpaleis Antwerpen
07-03-2020 07-03-2020 DJ Chuckie Sportpaleis Antwerpen
07-03-2020 07-03-2020 MC Dash Sportpaleis Antwerpen
07-03-2020 07-03-2020 Minus Militia  Sportpaleis Antwerpen
07-03-2020 07-03-2020 MC DL Sportpaleis Antwerpen
07-03-2020 07-03-2020 Pat B Sportpaleis Antwerpen
07-03-2020 07-03-2020 Psyko Punkz Sportpaleis Antwerpen
07-03-2020 07-03-2020 Primeshock Sportpaleis Antwerpen
07-03-2020 07-03-2020 Rejecta Sportpaleis Antwerpen
07-03-2020 07-03-2020 Sephyx Sportpaleis Antwerpen
07-03-2020 07-03-2020 Sound Rush Sportpaleis Antwerpen
07-03-2020 07-03-2020 Sub Sonik  Sportpaleis Antwerpen
07-03-2020 07-03-2020 Sefa Sportpaleis Antwerpen
07-03-2020 07-03-2020 Villain Sportpaleis Antwerpen
07-03-2020 07-03-2020 Sub Zero Project Sportpaleis Antwerpen
07-03-2020 07-03-2020 Warface Sportpaleis Antwerpen
07-03-2020 07-03-2020 Theater Artemis De Studio Antwerp
08-03-2020 08-03-2020 Theater Artemis Kopergietery Ghent
12-03-2020 12-03-2020 Noord Nederlands Toneel CC Warande Turnhout
13-03-2020 13-03-2020 Frans Maas Theater Elckerlyc Antwerpen
13-03-2020 13-03-2020 Noisia Sportpaleis Antwerpen
13-03-2020 13-03-2020 Black Sun Empire Sportpaleis Antwerpen
13-03-2020 13-03-2020 Franky Nuts Sportpaleis Antwerpen
13-03-2020 13-03-2020 NOX Showcase Sportpaleis Antwerpen
14-03-2020 14-03-2020 Circus Katoen CC Bolwerk Vilvoorde
14-03-2020 14-03-2020 Eefje de Visser Muziekodroom Hasselt
14-03-2020 14-03-2020 Frans Maas Theater Elckerlyc Antwerpen
15-03-2020 15-03-2020 Frans Maas Theater Elckerlyc Antwerpen
15-03-2020 15-03-2020 Roosbeef  Rex Essen Essen
19-03-2020 19-03-2020 Eefje de Visser Ancienne Belgique Brussel
19-03-2020 19-03-2020 Frans Maas Theater Elckerlyc Antwerpen
19-03-2020 19-03-2020 Roosbeef  The Studio Antwerpen
20-03-2020 20-03-2020 Micha Wertheim CC Warande Turnhout
20-03-2020 20-03-2020 Frans Maas Theater Elckerlyc Antwerpen
20-03-2020 20-03-2020 Roosbeef  Ancienne Belgique Brussel
20-03-2020 20-03-2020 Maatschappij Discordia  Monty  Antwerp
21-03-2020 21-03-2020 Frans Maas Theater Elckerlyc Antwerpen
21-03-2020 21-03-2020 Roosbeef  Het Depot Leuven
21-03-2020 21-03-2020 Maatschappij Discordia  Monty  Antwerp
22-03-2020 22-03-2020 Frans Maas Theater Elckerlyc Antwerpen
23-03-2020 23-03-2020 Maarten Boudry en Bastiaan Rijpkema CC Warande Turnhout
24-03-2020 24-03-2020 De Koe CC St Niklaas St Niklaas
25-03-2020 25-03-2020 Theater Rotterdam CC Warande Turnhout
25-03-2020 25-03-2020 Roosbeef  Vooruit Gent
26-03-2020 26-03-2020 Pieter Wispelwey St. Pieterskerk Leut
26-03-2020 26-03-2020 Frans Maas Theater Elckerlyc Antwerpen
26-03-2020 26-03-2020 Roosbeef  De Casino Sint Niklas
27-03-2020 27-03-2020 Frans Maas Theater Elckerlyc Antwerpen
27-03-2020 27-03-2020 Roosbeef  De Kreun Kortrijk
28-03-2020 28-03-2020 Frank Boeijen  CC De Zwanenberg Heist-op-den-Berg
28-03-2020 28-03-2020 Frans Maas Theater Elckerlyc Antwerpen
28-03-2020 29-03-2020 Jan Smit  Ethias Theater Hasselt
28-03-2020 29-03-2020 Monki L'Espace Catastrophe Brussels
28-03-2020 28-03-2020 Brace for Impact Centre Culturel Jacques Franck Brussels
29-03-2020 29-03-2020 Frans Maas Theater Elckerlyc Antwerpen
29-03-2020 29-03-2020 Theater Artemis Bronks Brussels
30-03-2020 30-03-2020 Jan Brokken Minardschouwburg Ghent
31-03-2020 31-03-2020 Toneelgroep Maastricht CCHA Hasselt
01-04-2020 31-10-2020 Paul Devens en Eline Kerstens Belgium Luik
01-04-2020 01-04-2020 Fresku Arenbergschouwburg Antwerp
01-04-2020 01-04-2020 Javier Guzman De Singer Rijkevorsel
02-04-2020 02-04-2020 Theater Zuidpool 0 Dilbeek
02-04-2020 02-04-2020 Theater Zuidpool CC Westrand Dilbeek
02-04-2020 02-04-2020 Frans Maas Theater Elckerlyc Antwerpen
02-04-2020 02-04-2020 Javier Guzman GC De Wildeman Herent
03-04-2020 03-04-2020 Frank Boeijen  Casino Beringen Beringen
03-04-2020 03-04-2020 Capella Amsterdam De Singel Antwerpen
03-04-2020 03-04-2020 Frans Maas Theater Elckerlyc Antwerpen
03-04-2020 03-04-2020 Javier Guzman 0 Harmont-Achel
04-04-2020 04-04-2020 Firma MES CC De Werf Aalst
04-04-2020 04-04-2020 Frans Maas Theater Elckerlyc Antwerpen
04-04-2020 04-04-2020 Roosbeef  Cactus Muziekcentrum Brugge
04-04-2020 04-04-2020 Jan Smit  Ethias Theater Hasselt
04-04-2020 04-04-2020 Noord Nederlands Toneel  Stadsschouwburg Bruges
04-04-2020 04-04-2020 Javier Guzman CC De Velinx Tongeren
05-04-2020 05-04-2020 Frank Boeijen  Stadsschouwburg Brugge
05-04-2020 05-04-2020 Frans Maas Theater Elckerlyc Antwerpen
05-04-2020 05-04-2020 Efteling Theater Kursaal Oostende
05-04-2020 05-04-2020 Ellen ten Damme Ancienne Belgique Brussels
05-04-2020 05-04-2020 Theater Artemis Cultural Center de Grote Post  Oostende
06-04-2020 06-02-2020 Brigitte Kraandorp Capitole Gent Gent
06-04-2020 06-04-2020 Efteling Theater Kursaal Oostende
08-04-2020 08-04-2020 Javier Guzman NT Gent Ghent
09-04-2020 09-04-2020 Javier Guzman Podium Reimerswaal Rilland
10-04-2020 10-04-2020 Kensington Het Depot Leuven
10-04-2020 10-04-2020 Toneelgroep Maastricht Minard Ghent
10-04-2020 10-04-2020 Javier Guzman CC Muze Heusden- Zolder
11-04-2020 11-04-2020 Rob de Nijs 30CC Leuven
11-04-2020 11-04-2020 Toneelgroep Maastricht Minard Ghent
11-04-2020 11-04-2020 Javier Guzman CC Knokke Knokke-Heist
16-04-2020 16-04-2020 Toneelgroep Maastricht Stadsschouwburg Bruges
16-04-2020 16-04-2020 Javier Guzman CC De Kimpel Bilzen 
17-04-2020 17-04-2020 Rob de Nijs Den Egger Scherpenheuvel
17-04-2020 17-04-2020 Javier Guzman CC Ter Vesten Beveren
18-04-2020 18-04-2020 Javier Guzman CC Warande Turnhout
18-04-2020 18-04-2020 Capella Amsterdam De Singel Antwerpen
18-04-2020 18-04-2020 Toneelgroep Maastricht Cultural Center Casino Koksijde
18-04-2020 18-04-2020 Javier Guzman Cultuurhuis Warande Turnhout
22-04-2020 22-04-2020 Javier Guzman Stadsschouwburg mechelen
23-04-2020 23-04-2020 Maarten Doorman Bib Heusden-Zolder
24-04-2020 24-04-2020 Frank Boeijen  CCHA Hasselt
24-04-2020 24-04-2020 Javier Guzman CC Maasmechelen Maasmechelen
25-04-2020 25-04-2020 Frank Boeijen  CC Achter Olmen Maaseik
25-04-2020 25-04-2020 Henny Vrienten, George Kooijmans en Boudewijn de Groot  Kurzaal Oostende
25-04-2020 25-04-2020 Vreemde Kostgangers Kursaal Oostende
25-04-2020 25-04-2020 Andre Hazes Versluys Dome Oostende
25-04-2020 25-04-2020 Javier Guzman Arenbergschouwburg Antwerp
25-04-2020 25-04-2020 Javier Guzman Arenbergschouwburg Antwerp
26-04-2020 26-04-2020 Reinbert de Leeuw CC Warande Turnhout
26-04-2020 26-04-2020 Frank Boeijen  Kursaal Oostende
26-04-2020 26-04-2020 Henny Vrienten, George Kooijmans en Boudewijn de Groot  Stadsschouwburg Antwerpen Antwerpen
26-04-2020 26-04-2020 Vreemde Kostgangers Stadsschouwburg Antwerpen
26-04-2020 26-04-2020 Theater Artemis Leietheater Deinze
27-04-2020 27-04-2020 Maarten Doorman Letterenhuis Antwerpen
29-04-2020 29-04-2020 Het Nieuwstedelijk CC Warande Turnhout
29-04-2020 29-04-2020 Stef Bos Casino Beringen
29-04-2020 29-04-2020 Wouter Monden Arenbergschouwburg Antwerp
29-04-2020 29-04-2020 Maatschappij Discordia  Kaaitheater Brussels
29-04-2020 29-04-2020 Toneelgroep Maastricht Cultural Center Nova Wetteren
29-04-2020 29-04-2020 Javier Guzman CC Warandepoort Tervuren
30-04-2020 30-04-2020 Frans Bauer Kursaal Oostende
30-04-2020 30-04-2020 Maatschappij Discordia  Kaaitheater Brussels
30-04-2020 30-04-2020 Toneelgroep Maastricht Cultural Center MUZE  Heusden-Zolder
30-04-2020 30-04-2020 Javier Guzman 30 CC Leuven
01-05-2020 01-05-2020 Stef Bos CC Achter Olmen Maaseik
02-05-2020 02-05-2020 jan Jaap van der Wal Achterolmen Maaseik
02-05-2020 02-05-2020 Stef Bos CC De Stroming Evergem
02-05-2020 02-05-2020 Toneelgroep Maastricht Cultural center Gildhof/Malpertuis Tielt
03-05-2020 03-05-2020 Rob de Nijs CC Asse Asse
05-05-2020 05-05-2020 jan Jaap van der Wal 30CC  leuven
05-05-2020 05-05-2020 Toneelgroep Maastricht Stadsschouwburg Mechelen
06-05-2020 06-05-2020 Toneelgroep Maastricht met Wilfried de Jong CC Westrand Dilbeek
06-05-2020 06-05-2020 Stef Bos CC De Kimpel Bilzen
06-05-2020 06-05-2020 Toneelgroep Maastricht Cultural Center Westrand Dilbeek
07-05-2020 07-05-2020 jan Jaap van der Wal ter Dilft Bornem
07-05-2020 07-05-2020 Stef Bos CC Ter Vesten Beveren
07-05-2020 07-05-2020 Toneelgroep Maastricht Cultural Center het Bolwerk Vilvoorde
08-05-2020 08-05-2020 jan Jaap van der Wal CC maasmechelen Maasmechelen
08-05-2020 08-05-2020 Stef Bos Schouwburg Brugge
08-05-2020 08-05-2020 Toneelgroep Maastricht Cultural Center het Gasthuis Aarschot
09-05-2020 09-05-2020 jan Jaap van der Wal Biekorf Roeselare
09-05-2020 09-05-2020 Stef Bos Nova Wetteren
09-05-2020 09-05-2020 Efteling Theater Stadsschouwburg Antwerpen Antwerpen
09-05-2020 09-05-2020 Toneelgroep Maastricht Cultural Center het Spoor  Harelbeke 
10-05-2020 10-05-2020 Frans Bauer Stadsschouwburg Antwerpen
13-05-2020 13-05-2020 jan Jaap van der Wal gasthuis Aaarschot
13-05-2020 13-05-2020 Stef Bos De Werf Aalst
14-05-2020 14-05-2020 Jan Jaap van der Wal CCHasselt Hasselt
14-05-2020 14-05-2020 Stef Bos De Warandepoort Tervuren
15-05-2020 15-05-2020 Jan Jaap van der Wal Den Egger Scherpenheuvel-Zichem
15-05-2020 15-05-2020 Stef Bos CC Merksem Merksem
15-05-2020 15-05-2020 Toneelgroep Maastricht Cultural Center Ter Vesten Beveren
16-05-2020 16-05-2020 Het Nederlands Toneel Arenberg Antwerpen
16-05-2020 16-05-2020 Frank Boeijen  Vooruit Gent
16-05-2020 16-05-2020 Andre Hazes Branbanthallen Leuven
16-05-2020 16-05-2020 jan Jaap van der Wal CC St Niklaas St Niklaas
16-05-2020 16-05-2020 Stef Bos CC Belgia Dendermonde
16-05-2020 16-05-2020 Rob de Nijs Capitole Gent
17-05-2020 17-05-2020 Frans Bauer Ethias Theater Hasselt
20-05-2020 20-05-2020 Jan Jaap van der Wal CC Warande Turnhout
20-05-2020 20-05-2020 Stef Bos CC Lokeren Lokeren
20-05-2020 20-05-2020 Ronnie Flex & Deuxperience De Roma Antwerp
22-05-2020 22-05-2020 Stef Bos Grote Post Oostende
23-05-2020 23-05-2020 Stef Bos De Schakel Waregem
26-05-2020 26-05-2020 Stef Bos CC Hasselt Hasselt
27-05-2020 27-05-2020 Stef Bos Schouwburg Kortrijk
28-05-2020 28-05-2020 Toneelgroep Maastricht met Wilfried de Jong Arenbergschouwburg Antwerp
29-05-2020 29-05-2020 Stef Bos CC Gildhof Tielt
29-05-2020 29-05-2020 Toneelgroep Maastricht Cultural Center 't Schaliken  Herentals
29-05-2020 29-05-2020 Joran van Pol  Extrema Outdoor Belgium 2020 Houthalen-Helchteren
29-05-2020 29-05-2020 Bart Skils  Extrema Outdoor Belgium 2020 Houthalen-Helchteren
29-05-2020 29-05-2020 TinLicker Extrema Outdoor Belgium 2020 Houthalen-Helchteren
29-05-2020 29-05-2020 David Vunk Extrema Outdoor Belgium 2020 Houthalen-Helchteren
30-05-2020 30-05-2020 Stef Bos Vooruit Gent
30-05-2020 30-05-2020 Ferreck Dawn Extrema Outdoor Belgium 2020 Houthalen-Helchteren
30-05-2020 30-05-2020 Young Marco Extrema Outdoor Belgium 2020 Houthalen-Helchteren
30-05-2020 30-05-2020 Kapibara  Extrema Outdoor Belgium 2020 Houthalen-Helchteren
31-05-2020 31-05-2020 Daniël van der Zwaag Extrema Outdoor Belgium 2020 Houthalen-Helchteren
31-05-2020 31-05-2020 Nicky Elisabeth Extrema Outdoor Belgium 2020 Houthalen-Helchteren
31-05-2020 31-05-2020 Romy Janssen Extrema Outdoor Belgium 2020 Houthalen-Helchteren
02-06-2020 02-06-2020 Jan Jaap van der Wal CC Mechelen Mechelen
03-06-2020 03-06-2020 Dood Paard  Monty Antwerpen
03-06-2020 03-06-2020 Frank Boeijen  Arenbergtheater Antwerpen
03-06-2020 03-06-2020 Jan Jaap van der Wal CC Mechelen Mechelen
04-06-2020 04-06-2020 Dood Paard  Monty Antwerpen
04-06-2020 04-06-2020 Stef Bos Schouwburg Mechelen
05-06-2020 05-06-2020 Dood Paard  Monty Antwerpen
05-06-2020 05-06-2020 Stef Bos De Warande Turnhout
06-06-2020 06-06-2020 Dood Paard  Monty Antwerpen
06-06-2020 06-06-2020 Nits Roma Antwerpen
06-06-2020 06-06-2020 Stef Bos De Roma Antwerpen
06-06-2020 06-06-2020 Jan Smit  Marktplein Zonnebeke
12-06-2020 16-08-2020 Jacqueline de Jong WIELS Brussel
18-06-2020 18-06-2020 Rob de Nijs CC Zwaneberg Heist-op-den-Berg
20-06-2020 20-06-2020 Frans Bauer Concertgebouw Brugge
26-06-2020 26-06-2020 Andre Hazes Overdekt podium Turnhout
26-06-2020 26-06-2020 Rob de Nijs Concertgebouw Brugge
01-07-2020 01-07-2020 Eefje de Visser Pukkelpop Leopoldsburg
16-07-2020 23-07-2020 Dekoor Close Harmony 0 Antwerpen/Gent
23-07-2020 23-07-2020 Hans Teeuwen  Capitole Gent
24-07-2020 24-07-2020 Hans Teeuwen  Capitole Gent
25-07-2020 25-07-2020 Hans Teeuwen  Capitole Gent
08-08-2020 08-08-2020 Anouk Nostalgie beach festival Middelkerke
28-08-2020 28-08-2020 Hans Teeuwen  Kursaal Oostende
29-08-2020 29-08-2020 Hans Teeuwen  Kursaal Oostende
09-09-2020 09-09-2020 Hans Teeuwen  Koninklijk Circus - Cirque Royal Brussel
11-09-2020 10-01-2021 Mounira al Sohl WIELS Brussel
11-09-2020 10-01-2021 Manon de Boer WIELS Brussel
28-03-2020 29-03-2020 Monki Business Espace Catastrophe Brussels