Wie zijn wij?

Beneden vindt u een overzicht van alle medewerkers aan de Nederlandse ambassade in Albanië.

Team Tirana

Medewerker Functie E-mail       
Mw. Guusje Korthals Altes Ambassadeur tir-cdp@minbuza.nl
Mw. Petra Heylen Plaatsvervangend Ambassadeur petra.heylen@minbuza.nl
Dhr. Kliton Bakiri Operationeel Manager kliton.bakiri@minbuza.nl
Mw. Vanesa Berisha Senior Management Assistant vanesa.berisha@minbuza.nl
Mw. Elga Mitre Senior Policy Officer Political Affairs elga.mitre@minbuza.nl
Mw. Aida Lahi Senior Policy Officer Economic Affairs aida.lahi@minbuza.nl
Dhr. Hemion Braho Senior Policy Officer Rule of Law hemion.braho@minbuza.nl
Mw. Ebi Spahiu Senior Policy Officer Security and Stability ebi.spahiu@minbuza.nl
Mw. Amanda Stillo Administrative / Financial Assistant amanda.stillo@minbuza.nl
Dhr. Pepijn Zevenhuizen Policy Intern pepijn.zevenhuizen@minbuza.nl
Dhr. Bernard Kollari Receptionist / Driver bernard.kollari@minbuza.nl
Dhr. Luitenant-Kolonel Theo Plijner Defensie Attaché
theo.plijner@minbuza.nl
Dhr. Erik Witte Liaison Officer Migratie hjj.witte@mindef.nl